slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 09 kwiecień 2019 19:03

Przedszkolaki odkrywają Hotel „Arkas” w Prószkowie

Napisał

     25.03.2019r przedszkolaki z grupy „Kotki” i „ Biedronki” zostały zaproszone na zwiedzanie pobliskiego Hotelu „Arkas” w Prószkowie. Początek naszej wycieczki rozpoczęliśmy od uporządkowania sobie najważniejszych informacji, a mianowicie, kto przyjeżdża do hotelu, w jakim celu, a także od zapoznania się z osobami, które pracują w hotelu. Mieliśmy okazję podpatrzyć pracę Pani Recepcjonistki oraz Pani Pokojowej. Dokładnie i szczegółowo „wcisnęliśmy” się w każdy kąt hotelu, aby go obejrzeć, niesamowitą frajdą była możliwość przejazdu windą. Staraliśmy się po cichu i bezszelestnie przedostawać po korytarzach do kolejnych części hotelowych pomieszczeń. Dodatkową atrakcją była możliwość obejrzenia kuchni oraz kucharzy, siłowni, gabinetu kosmetycznego czy szatni od basenu.Po tak ekscytującym zwiedzaniu czekała na nas kolejna niespodzianka – słodziutkie, zdrowe owocowe szaszłyki. Które dzieci same mogły wykonać. Na koniec Pani Gabrysia zabrała przedszkolaki na kręgielnie i sale pełna kolorowych światełek. Bardzo dziękujemy za tak cenne doświadczenia Hotelowi „Arkas” a szczególności Pani Gabrysi