slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 09 kwiecień 2019 19:00

Dzień Kobiet

Napisał

     Dzień Kobiet to ten szczególny dzień, w którym wszystkie dziewczynki, te małe i te nieco starsze, czują się bardzo szczególnie. Na dziewczynki czekały tego dnia same atrakcje. Chłopcy, jak na prawdziwych dżentelmenów przystało postarali się, abyśmy ten dzień zapamiętały na długo.
Każda mała dama czuła się jak prawdziwa królowa. Chłopcy postanowili w sposób szczególny uhonorować swoje koleżanki. Specjalnie na ten dzień przygotowali koncert muzyki rockowej. Założony przez nich Boys Band nie ma sobie równych na światowym rynku muzycznym. Proszę Państwa, dzisiejsze wydarzenie może być zalążkiem czegoś wspaniałego. Takie talenty nie mogą się zmarnować.
Na buziach wszystkich dziewczynek i pań gościł uśmiech, kiedy chłopcy składali życzenia, śpiewali piosenki i zaśpiewali tradycyjnego „Sto lat!”.
Były tańce, uściski, , podarunki i wspólne słodkie biesiadowanie. Panowie starali się, aby każda dziewczynka była w ten szczególny dzień nagrodzona.

     To był cudowny i pełnej pozytywnych emocji dzień. Lubimy takie dni w naszym przedszkolu. A już niedługo przyjdzie wiosna i każdy dzień będzie piękniejszy od poprzedniego.