slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

poniedziałek, 17 grudzień 2018 22:14

Akcja edukacyjna ” Wyraźni na drodze”

Napisał

     Grupa Kotki wzięła udział w akcji edukacyjnej „Wyraźni na drodze”, której celem było promowanie bezpieczeństwa i widoczności na drodze wśród dzieci 5-6 letnich. Organizatorami akcji są agencja WTEM i Disney Polska , partnerem akcji jest Fundacja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Marsz Zebry.
      Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach doskonalących poruszanie się w ruchu ulicznym. Utrwalały podstawowe zasady drogowe, przejście dla pieszych oznakowane ze światłami i bez świateł, a także poruszanie się w ciemności z wykorzystaniem elementów odblaskowych. Dzieci wykonały również prace plastyczne pt. „ Wyraźni na drodze”. Przedszkolaki otrzymały kolorowanki oraz odblaski. Za udział w akcji grupa „Kotki” dostała dyplom uczestnictwa.