slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

środa, 22 listopad 2017 10:21

Małymi kroczkami „Od przedszkolaka do Masterchefa”

Napisał 

     6 listopada 2017 roku rozpoczęły się w naszym przedszkolu zajęcia z cyklu „Od przedszkolaka do Masterchefa”. Pierwsze warsztaty kulinarne pt. słodkie, owocowe naleśniki i gofry dzieci przygotowywały samodzielnie pod bacznym okiem mam, które były inicjatorkami pomysłu zajęć kulinarnych. Dzieci ubrane we wspaniałe, kucharskie czapki wykazały się dużą pomysłowością i samodzielnością przygotowując desery. Powstały „piękne” i pyszne naleśniki oraz gofry z bitą śmietaną, owocami, czekoladą, dżemem. Takich deserów nie powstydziłaby się niejedna kawiarnia.

     Wszystkie przedszkolaki bardzo dziękują mamom, które poświęciły swój czas oraz pozyskały sponsora Dr. Oetkera, dzięki któremu dzieci mogły ozdobić słodkościami swoje naleśniki i gofry.

Ostatnio zmieniany środa, 22 listopad 2017 10:21