slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

niedziela, 12 listopad 2017 19:27

Pasowanie na przedszkolaka

Napisał 

     Pasowanie na Przedszkolaka jest kolejnym etapem okresu adaptacji dziecka do nowych warunków. Jak co roku w naszym przedszkolu  dnia 9.10.2017r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość odbyła się w obecności Rodziców, Nauczycieli oraz wszystkich Przedszkolaków. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy brały udział w występie przed licznie zgromadzoną publicznością Z uśmiechem na twarzach śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując od rodziców gromkie brawa. Aktu Pasowania na Przedszkolaka dokonała Pani Dyrektor. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy. Był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i rodziców.