slide3 slide5 slide7 slide8 slide9

Projekty i programy

szkola_w_ruchu

 

ani_logo

Atom cz b

wtorek, 26 wrzesień 2017 16:52

Warsztaty z ręcznego robienia karmelowych słodyczy prowadzone przez firmę „ Manufaktura słodkości - Bonominka” z Opola

Napisał 

     25.09.2017r  w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo słodko  a to za sprawą lizakowych warsztatów prowadzonych przez Panią Ewę z firmy „Bonominka” z Opola. Przedszkolaki dowiedziały się jak powstają lizaki i wielobarwne słodkie masy. Największą frajdę sprawiła dzieciom możliwość wykonania samodzielnego lizaka. Powstały serduszka, świderki, kółeczka cudowne słodkości, które dzieci mogły zabrać ze sobą do domu.

     W całym przedszkolu czuć było piękny zapach lizaków, a dla dzieci było to nowe i ciekawe doświadczenie, które na długo zapamiętają.

Ostatnio zmieniany wtorek, 26 wrzesień 2017 16:52